29 Mayıs 2016 Pazar 22:01
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.

3. Saldırganın Yakalandığı Köyde Arama

Haber: 3. Saldırganın Yakalandığı Köyde Arama
21 Mart 2014 Cuma - 13:02 AA [5812637]

Dünkü saldırıdan sonra kaçan üçüncü saldırganın yakalandığı köyde, jandarma ekipleri, saldırgana ait silah ve çantayı bulmak için çalışma başlattı.Niğde'nin Ulukışla'daki saldırıdan sonra kaçan üçüncü saldırganın yakalandığı Köşkönü köyünde, jandarma ekipleri, saldırganın kaçarken yanında taşıdığı silah ve çantayı bulmak için çalışma başlattı.

Köşkönü köyü muhtarı Kenan Ünal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, jandarma ekipleri ile teröristin eşyalarını aradıklarını, ancak henüz herhangi bir ize rastlamadıklarını kaydetti.

Ünal, aramalara köylülerle destek olduklarını, saldırganın kalabileceği düşünülen metruk yerlerde, ahırlarda ve çevredeki kayalık alanlarda, jandarma ekipleri ile birlikte arama çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti. Ünal, ''Köyün etrafında ve içindeki belli yerlerde aradık ama bulamadık. Nereye sakladığını, nereye attığını bilemiyoruz, aramaya devam ediyoruz." dedi.

Köyde, aranan saldırganı gören bakkal dükkanı sahibi Duran Yılmaz ise, onu gördüğünde turist zannettiğini ifade etti. - Niğde

İlgili Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış.
Yorumunuzu Yazın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde NigdeHaber.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Say